Polityka prywatności

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (tekst jednolity z dnia 6 lipca 2002 r. – Dz.U. 2002.101.926), sprzedawca zobowiązuje się do ochrony danych osobowych.

Klient składając zamówienie w Sklepie Internetowym jubilerskorpion.pl dobrowolnie wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówienia.
Dane te nie będą przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu. W przypadku, gdy Klient wyrazi zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów marketingowych, wyraża tym samym zgodę na otrzymywanie informacji związanych z ofertą firmy i nowościami. Mogą być one wysyłane na adres e-mail.

Każdy klient ma prawo w każdej chwili do wglądu w swoje dane oraz ich zmiany, jak również do zaprzestania ich wykorzystywania lub usunięcia. Dane te służą jedynie do realizacji zamówień oraz informowania Klientów o oferowanych przez nas produktach. Nie są one udostępniane osobom trzecim. Dane Klientów są przez nas przetwarzane zgodnie z wymogami Ustawy o Ochronie Danych. W celu zwiększenia bezpieczeństwa zalecamy naszym klientom posługiwanie się przeglądarkami umożliwiającymi 128-bitowe szyfrowanie SSL. Przeglądarka użytkownika musi obsługiwać mechanizm cookies.

Dane użytkowników gromadzone są w zbiorze danych, który został zarejestrowany w rejestrach Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO) , informację dotyczącą zgłoszenia można znaleźć pod adresem: https://egiodo.giodo.gov.pl/ pod numerem zgłoszenia 007104/2014.

modal content
^
Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.